Deze jaren ’30 woning met een woonoppervlakte van maar liefst 245 m² is zeker het bekijken waard!
De woning ligt op een mooie kavel nabij het centrum van Nijverdal en met de bossen nagenoeg in de achtertuin.
Bij binnenkomst valt direct de ruimte op. De woning beschikt over een royale woonkamer, een woonkeuken en een extra kamer die nu in gebruik is als tweede woonkamer, maar ook geschikt kan zijn als bijvoorbeeld eet- of speelkamer. Daarnaast vinden we op de begane grond een praktische wasruimte, een badkamer, twee toiletten en een multifunctionele ruimte die bijvoorbeeld kan dienen als kantoor, hobbyruimte of praktijk aan huis.
Op de eerste verdieping bevinden zich maar liefst zeven slaapkamers waardoor de woning uitermate geschikt is voor grote gezinnen of voor wie graag extra kamers wil voor werk, hobby of logees. Daarnaast is er op deze verdieping een tweede badkamer aanwezig. Via een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar, handig voor het opslaan van spullen die niet dagelijks gebruikt worden.
De onderhoudsvriendelijke tuin is gelegen op het zonnige zuidwesten en beschikt over een overkapping en een schuur/berging. Tot slot noemen we de ruime oprit waar meerdere auto’s geparkeerd kunnen worden.
Deze woning biedt veel potentie en is klaar voor een nieuwe eigenaar die er zijn of haar eigen droomplek van wil maken. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf de ruimte en mogelijkheden van deze bijzondere woning.

Begane grond: hal/entree, vaste kast, woonkamer met erker en pvc-vloer, kantoor/werkruimte met toegang tot kelder, meterkast, 2e woonkamer, achterentree met keukenblok en tweetal toiletten, woonkeuken met vaste kast en keukenblok v.v. gasfornuis, wasemkap, combimagnetron, koelkast, vriezer en vaatwasser, bijkeuken/wasruimte met wasmachineaansluiting, badkamer v.v. douche, wastafelmeubel en toilet, multifunctionele ruimte met tuindeur.

Eerste verdieping: overloop, 1e slaapkamer met wastafel, separaat toilet met fontein, 2e slaapkamer met wastafel, 3e slaapkamer met wastafel, 4e slaapkamer met wastafel, 5e slaapkamer met wastafel, badkamer v.v. ligbad, douche en wastafelmeubel, 6e slaapkamer met wastafel en openslaande deuren naar balkon, 7e slaapkamer met wastafel.

Tweede verdieping: middels vlizotrap te bereiken bergzolder, cv-installatie.

Bijzonderheden:
-Bouwjaar 1933.
-Kavelgrootte 485 m².
-Woonopp. ca. 245 m², bruto inhoud ca. 975 m³.
-Ruime oprit voor meerdere auto’s.
-Tuin gelegen op zuidwesten.
-Schuur/berging.
-Remeha HR combiketel (2022).
-Boiler.
-Airconditioning.
-Dak- en grotendeels glasisolatie.
-Energielabel D.
-Rolluiken.
-Extern schilderwerk grotendeels in 2021 gedaan.
-Badkamer boven vernieuwd in 2019.
-Woonkeuken.
-Kelder, ca. 9 m².

Van deze woning is een unieke, eigen woningwebsite beschikbaar. Download de brochure voor de link naar de website waar alle gegevens over de woning te vinden zijn.