De Wiersse 29, Almelo
Wat een heerlijke (starters) woning op een super plek!
Kamphuis Makelaars Woning Check:
Wat direct opvalt: heerlijke plek om te wonen
Wat prettig voelt: mooie woonkamer met veel licht
Wat handig is: uitbreidingsmogelijkheden zodat de woning met je mee kan groeien
Wat dit huis typeert: tuin op zuid, ruimte en mogelijkheden.
Wat gaaf! Jouw nieuwe woning staat op een super plek en is de perfecte match met jou! Kom je snel kennis maken met jouw nieuwe huis?!
Jouw nieuwe woning staat in de Schelfhorst een fijne wijk in onze mooie stad. De ligging is heerlijk, een super plek aan de rand van de wijk met het kanaal en buitengebied aan je voeten en toch de singels en alle voorzieningen van de wijk binnen handbereik Wat zeg je daarvan?!
Video:
Redenen genoeg om uitgebreid kennis te maken met dit toffe huis!
Kijk bijvoorbeeld mee tijdens onze live video! Met deze video die we live voor je streamen op Facebook kun je direct een eerste indruk krijgen van jouw nieuwe huis. Uiteraard hebben we deze video ook opgeslagen op deze site. Onder het kopje video op deze site kun je hem terug kijken zo vaak als je wilt.
Zelf binnen kijken? Doen! Onze makelaars staan voor je klaar. Bel, mail of app voor jouw persoonlijke afspraak met ons.
Het huis:
Deze zeer leuke tussenwoning is keurig onderhouden, heeft drie slaapkamers, een mooie woonkamer op zuiden en heerlijk veel ruimte op de begane grond. De woning kan perfect met je mee groeien; zo is er de mogelijkheid een twee vaste trap te maken als je boven meer ruimte wenst. Kortom kansen en mogelijkheden!
Indeling:
Hal, entree, gemoderniseerd toilet, meterkast, prima keuken met apparatuur, doorgang naar de berging aan de voorzijde / bijkeuken. De trap naar de verdieping bevindt zich in de kamer. De kamer is ruim en licht en voorzien van een sfeervolle kachel. De achtertuin ligt op het zuiden. De tuin kent geen achterom.
1e Verdieping:
Overloop, slaapkamer met kunststof dakkapel aan de achterzijde, badkamer met toilet, douche en wastafel. Hier is ook de wasmachine aansluiting. De kamer aan de voorzijde is zeer ruim en was voorheen uitgevoerd als twee kamers. Dit is eenvoudig weer zo in te richten.
2e Verdieping:
Zolder berging met CV opstelplaats.
Wanneer kom je met ons kijken!
Hypotheek:
Wanneer maken we een afspraak om dit fraaie huis te bekijken samen?!
Met een duidelijk financieel plaatje voorkom je teleurstellingen en sta je sterker in de onderhandelingen / biedproces.
Een goed en onafhankelijk hypotheekadviesgesprek geeft snel inzicht. Wij brengen je graag in contact met Cafer Kaplan of Dorien Sanderink van Univé Oost.
Aankoop begeleiding:
Wij zijn de makelaar van verkoper. Wij adviseren je om je eigen makelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van je toekomstige woonhuis!
Overeenkomt / informatie:
Download de uitgebreide brochure voor alle details en info via deze site, ook het meetrapport van jouw nieuwe huis stellen we je graag ter hand. Wist je trouwens dat er pas een overeenkomst is gesloten wanneer de afspraken schriftelijk zijn vastgelegd tussen koper en verkoper. In deze overeenkomst zal een waarborgsom of bankgarantie van 10% van de koopsom dienen te worden gesteld door de koper.
Onze uitingen zijn met de grootste zorg en zorgvuldigheid samengesteld. Het interne Kamphuis Makelaars kwaliteitskeurmerk is hierop van toepassing en sluit foutjes vrijwel uit. Maar.... eventuele onjuistheden geven geen rechten of anderszins aanspraken. Wij adviseren je dan ook alle informatie te controleren en zo nodig na te meten. Aan deze aanbieding of onze overige uitingen op Facebook, Instagram, Tik Tok of gelijkwaardig kunnen geen rechten worden ontleend