Dr. Kuijperstraat 15, Oldenzaal
Wie Oldenzaal een beetje kent, herkent ze direct. De geliefde huizen gebouwd door Ten Oever, met hun karakteristieke rode gevelsteen, herkenbare uitstraling en ligging in die fijne straten rondom het centrum. Huizen waar graag gewoond wordt en gezelligheid de boventoon voert. Met een flinke dosis wooncomfort is nummer 15 er zo één waar je zomaar liefde op het eerste gezicht mee kunt krijgen.
Gelegen op de hoek, met een eigen oprit voor de deur, heeft dit huis al een fijne uitgangspositie. Maar wacht tot je binnen bent, want in 2020 kreeg het huis een flinke metamorfose. Met een uitgebouwde woonkeuken, verrassend veel licht, vier slaapkamers én een strak aangelegde tuin pal op het zuiden met volop privacy, klopt het woonplaatje hier gewoon. Instapklaar, sfeervol en met ruimte op precies de juiste plekken.
Droominterieur | Binnen is het afgewerkt zoals je het vandaag de dag hebben wilt. PVC-visgraatvloer met bies, hoge plinten, strak gestucte wanden en plafonds en een rustige styling: allemaal check! Het voelt modern, sfeervol en vooral helemaal af. En met vloerverwarming onder je voeten zit het met het comfort ook wel goed.
Lievelingsplek | Ongetwijfeld de fijne woonkeuken aan de achterkant, met openslaande deuren naar de tuin en een kookeiland op maat gemaakt door PUUR Interieurbouw. Zo’n plek waar je ’s ochtends aan de bar begint met koffie en zomaar even verdwaalt in het uitzicht op de tuin. Alles is hier tot in detail op elkaar afgestemd: van de kokendwaterkraan tot de kookplaat met geïntegreerde afzuiging. Mooi, praktisch en vooral gemaakt om hier heel veel uren door te brengen.
Vanuit de keuken loop je zo door naar de bijkeuken én de achterom. Jassen en schoenen uit, boodschappen naar binnen en ook voor de was is hier plek. Aansluitend vind je de berging, met openslaande deuren naar de tuin. Wordt dit de speelplek voor de kids, een gameroom of gewoon de plek voor al je tuinspullen?
Boven | Dezelfde verzorgde sfeer gaat met je mee naar boven. Hier zijn drie slaapkamers, waaronder een fijne hoofdslaapkamer met airco. Vanuit de kamer aan de voorkant kijk je lekker vrij weg en ergens tussen de daken door spot je zelfs aan de achterkant de Plechelmus.
De badkamer nodigt uit om iets langer onder de inloopdouche te blijven staan. Warme voeten dankzij de vloerverwarming, dimbaar licht dat je ook warmer van kleur kunt zetten en een strakke afwerking maken het plaatje compleet.
En dan zijn we er nog niet. De vaste trap brengt je naar de tweede verdieping, waar slaapkamer nummer vier én plek voor de was tot je beschikking staan. Een fijne extra verdieping die net zo makkelijk een puberdomein, logeerkamer of rustige HOME-office wordt.
Zonliefhebbers opgelet! | Achter wacht misschien wel de grootste verrassing. De tuin ligt pal op het zuiden, is strak aangelegd en geeft je vooral heel veel privacy. Openslaande deuren open, koffie mee naar buiten en de dag kan beginnen. Het gazon geeft ruimte om te spelen, terwijl er genoeg plek overblijft voor een lange tafel en gezellige zomeravonden. En die veranda? De perfecte plek hebben wij al in gedachten. Kortom: een zonnige tuin met privacy waar je nu al heerlijk zit, maar waar ook nog genoeg ruimte is voor je eigen ideeën.
Een karakteristiek Oldenzaals huis dat van binnen helemaal met zijn tijd is meegegaan. Af, sfeervol en klaar voor heel veel nieuwe woonmomenten. En minstens zo leuk? De Oldenzaalse tradities krijg je er praktisch bij. De Boeskool in de zomer en carnaval, wanneer de Dr. Kuijperstraat volop meedoet in de gezelligheid rondom de Grote Twentse Carnavalsoptocht. Nodig je vrienden maar vast uit!
