Dit is een kans! Een 2-onder-1-kapper met eigen oprit en carport, op een plek waar je direct denkt: hier wil ik wonen. Welkom op De Essen. Een rustige woonstraat, volop groen, spelende kids en scholen en sportvoorzieningen letterlijk om de hoek. En pak je de fiets, dan sta je binnen een paar minuten in het centrum via de fietspaden. 

Aan de Engelwortel staat nummer 15 klaar voor een nieuw avontuur. Deze twee-onder-een-kapper heeft nét dat beetje extra. Extra licht, extra privacy, extra vrijheid. Zin om hier jouw droomhuis van te maken? We laten je graag de mogelijkheden zien, want die zijn eindeloos. 

Over eindeloos gesproken… de diepe achtertuin van meer dan 21 meter is er zo één waar je direct blij van wordt. Van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat vind je hier altijd wel een plekje om van de zon te genieten. Met het zonnescherm creëer je eenvoudig schaduw en verderop in de tuin wacht de veranda, een heerlijke plek om tot in de late uurtjes buiten te zitten. 

Binnen word je verrast door het lichte karakter van de woning. Hier heb je alle ruimte om jouw woonwensen te realiseren. Eventueel zelfs een uitbouw met een moderne leefkeuken? Die mogelijkheid biedt deze woning met ruime tuin zeker! 

Op de eerste verdieping vind je drie prettige slaapkamers en een compacte badkamer met douche, wastafel en een vrijdragend toilet. Alles is netjes en functioneel. De vaste trap brengt je naar de zolder met een 4e slaapkamer. Dankzij het dakraam is dit ook een fijne plek om te werken of studeren. 

Met de dubbele berging en de eigen oprit met carport is ook het praktische plaatje compleet, inclusief het parkeren van 2 auto’s op eigen terrein. 

Deze woning is zo’n plek waar je binnenkomt en direct ideeën krijgt. Waar je niet alleen kijkt naar wat er is, maar ook naar wat het kan worden. Zie jij het al voor je?