Havenkade 55, Almelo
Kom je snel kennis maken met jouw nieuwe appartement?!
Jouw nieuwe appartement ligt aan de rand van het Almelose stadscentrum en kijkt uit over de jachthaven!! Werkelijk prachtig!
Dit zijn toch zo al redenen genoeg om maar eens uitgebreid kennis te maken met de binnenkant van dit fraaie appartement?!
Kijk bijvoorbeeld mee tijdens onze live video! Met deze video die we live voor je streamen op Facebook kun je direct een eerste indruk krijgen van jouw nieuwe appartement. Uiteraard hebben we deze video ook opgeslagen op deze site. Onder het kopje video op deze site kun je hem terug kijken zoveel als je wilt.
Zelf binnen kijken?! Doen. Onze makelaars staan voor je klaar. Bel / mail of app voor jouw persoonlijke afspraak met ons.
Dit fraaie appartement ligt prachtig aan het water en op loopafstand van de gemakken en voorzieningen van de binnenstad. Wist je trouwens dat je balkon lekker op het zuiden ligt?!
Indeling: hal/entree, meterkast en C.V.-kast (Remeha, 2017, eigendom). De riante woonkamer bevindt zich aan de achterzijde en kijkt via grote raampartijen uit over de Almelose jachthaven. Vanuit hier heb je toegang tot het ruime balkon. De halfopen keuken bevindt zich in de hoek van de woonkamer en kent een hoekopstelling. Vanuit de hal heb je toegang tot drie slaapkamers, de badkamer voorzien van ligbad, douchehoek en wastafel. Het toilet bevindt zich separaat. Als laatste beschik je over een praktische bijkeuken met hierin de aansluiting voor je wasmachine.
Op de begane grond beschik je over je eigen inpandige berging en buiten parkeer je je auto op je eigen parkeerplaats. Wel zo handig!!
Wij zijn de makelaar van verkoper. Wij adviseren je om je eigen makelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van je toekomstige appartement!
Download de uitgebreide brochure voor alle details en info via deze site, ook het meetrapport van jouw nieuwe appartement stellen we je graag ter hand. Wist je trouwens dat er pas een overeenkomst is gesloten wanneer de afspraken schriftelijk zijn vastgelegd tussen koper en verkoper. In deze overeenkomst zal een waarborgsom of bankgarantie van 10% van de koopsom dienen te worden gesteld door de koper.
Onze uitingen zijn met de grootste zorg en zorgvuldigheid samengesteld. Het interne Kamphuis Makelaars kwaliteitskeurmerk is hierop van toepassing en sluit foutjes vrijwel uit. Maar.... eventuele onjuistheden geven geen rechten of anderszins aanspraken. Wij adviseren je dan ook alle informatie te controleren en zo nodig na te meten. Aan deze aanbieding of onze overige uitingen op Facebook, Instagram, Tik Tok of gelijkwaardig kunnen geen rechten worden ontleend.