Enschede

Johan van Reesstraat 29, Enschede

Hallo jaren'30 liefhebbers! 
Altijd op zoek geweest naar een woning zoals deze, maar heb je geen zin om een huis volledig te strippen en helemaal opnieuw op te bouwen? Dan hebben wij er hier precies één voor jou!

Karakteristieke kenmerken? Check! Aanbouw van de woonruimte? Check! Moderne keuken, badkamer en toilet? Check! Deze woning is vier jaar geleden volledig gestript en opnieuw opgebouwd. Er is een aanbouw gerealiseerd, waardoor de woning een lengte heeft van maar liefst circa 11,50 meter! Auto’s op eigen terrein? Ook dat is hier mogelijk! Het is een warme en gezellige woning die veel ruimte biedt. De tweede verdieping biedt bovendien veel bergruimte. Extra slaapkamer(s) nodig? Transformeer deze ruimte tot een overloop met toegang tot een ruime slaapkamer.

De oudere woningen hebben vaak de grootste kavels, en dat geldt zeker voor deze woning! Met een perceeloppervlakte van maar liefst 275 m² ligt dit huis op het zonnige zuiden. Realiseer hier bijvoorbeeld een gezellige overkapping of een vlonderterras voor een fijne zithoek. Voor het opbergen van tuinspullen of het stallen van (motor)fietsen is de aangebouwde berging ideaal.

De woning is gelegen aan een rustige en brede straat met woningen gebouwd in de jaren ’30. De Johan van Reesstraat behoort tot één van de gewilde straten van de woonwijk Twekkelerveld. Het park Abraham Ledeboerpark, voetbalvereniging Rigtersbleek en het winkelcentrum liggen vlakbij. Een bezoek aan het centrum van Enschede hoeft geen parkeerkosten met zich mee te brengen: pak de fiets en je bent binnen 10 minuten in het hart van de stad. Ook de meubelboulevard en de snelweg zijn in een mum van tijd te bereiken.

Wij laten jou met veel enthousiasme deze woning zien. Neem contact op met ons kantoor en wij plannen graag een bezichtiging voor je in!

Indeling:

Begane grond:
Bij binnenkomst valt direct de mooie grijze terrazzo vloer op. Een typische jaren-30-vloer die in goede staat verkeert. Via de hal heb je toegang tot de eerste verdieping middels een vaste trap en tot de leefruimte.
De leefruimte beschikt over een mooie, warme PVC-vloer, die zorgvuldig is uitgekozen in verband met de vloerverwarming over de gehele begane grond. Een erker aan de voorzijde geeft de woning veel licht en sfeer. Langs de (span)plafondranden loopt dimbare ledverlichting, die zorgt voor extra gezelligheid in huis.

De keuken uit 2021/2022 is uitgerust met een kookeiland met inductiekookplaat, vaatwasser, oven en afzuigkap met luchtcirculatie. Het keukenblok is voorzien van een spoelbak en koelkast. Daarnaast beschikt de keuken over grote openslaande tuindeuren. De potjes en het voorraad eten kunnen opgeslagen worden in de kelderkast. 

Vanaf de keuken kun je het tussenportaal bereiken waar je de opstelplaats van het witgoed aantreft en de toegang tot het toiletruimte, de badkamer en de achtertuin. De toiletruimte en badkamer zijn sfeervol en modern afgewerkt. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, wastafelmeubel en handdoekradiator.

Eerste verdieping:
Op de overloop heb je toegang tot het toiletruimte en drie slaapkamers. Voor het gemak is het toiletruimte op de eerste verdieping gerealiseerd. De drie slaapkamers zijn voorzien van een vaste kast. 

Tweede verdieping
De tweede verdieping is te bereiken via een vaste trap en beschikt over een oppervlakte van bijna 20 m². Hierdoor is het mogelijk om een overloop met een (slaap)kamer te realiseren.

Buiten:
Deze woning beschikt over een lange oprit, waardoor er ruimte is voor twee auto's. De achtertuin is lang en gelegen op het zuiden. Ben jij in het bezit van een motor? De poort en de deur naar de aangebouwde berging zijn extra breed.

Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1931
- Woonoppervlak ca. 122 m²
- Perceeloppervlak 275 m²
- Inhoud ca. 510 m³
- Energielabel: F;
- Mogelijkheid plaatsen airco is voorbereid:
- kleine werkzaamheden dienen nog afgerond te worden:
- Begane grond is voorzien van vloerverwarming:
- De gehele woning is gestript en opnieuw opgebouwd vanaf 2021:
- Sfeervolle erker aanwezig;
- Gelegen in een gewilde jaren'30 straat van Twekkelerveld;
- Gelegen dichtbij de uitvalswegen, Abraham Ledeboerpark, Meubelboulevard, winkelcentrum en het centrum van Enschede:
- Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom
- Mogelijkheid tot hypotheek met NHG (Nationale Hypotheek Garantie)
- In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule opgenomen
- Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.