Op zoek naar een instapklaar tweekamerappartement op een toplocatie? De Lansinkstraat 98 biedt precies dat. Dit zeer nette en gemoderniseerde appartement ligt letterlijk in het hart van Haaksbergen: alle winkels, horeca en dagelijkse voorzieningen liggen direct om de hoek.

Binnenkomend valt meteen de frisse, moderne afwerking op. Het appartement is recent voorzien van een nieuwe keuken in eigentijdse stijl, compleet met de nodige inbouwapparatuur. Daarnaast ligt er een nieuwe vloer met visgraatmotief door het gehele appartement, wat zorgt voor een rustige en strakke uitstraling.

Daarbij beschikt het appartement over een aparte slaapkamer die gelegen is aan de binnenzijde van het complex, ideaal voor wie graag rustig slaapt of werkt. In de kelder van het complex vind je bovendien een praktische eigen berging, handig voor fietsen, opslag of seizoensspullen.

Indeling:
Entree in de hal met meterkast en toegang tot de slaapkamer. De naastgelegen badkamer beschikt over een wastafel, toilet, douche en de wasmachineaansluiting. De open keuken is in 2024 vernieuwd en voorzien van een koelkast, vriezer, oven, magnetron, inductiekookplaat en vaatwasser. De woonkamer kijkt uit op het centrum van Haaksbergen en heeft nog een klein balkonnetje.

Bijzonderheden:
Bouwjaar 1987 * Woonoppervlak 48 m² * Inhoud 158 m³ * Verwarming middels eigen cv ketel uit 2009 * Instapklaar appartement perfect voor starters * Gemoderniseerd in 2024 * Energielabel C

* Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie van 10% van de koopsom vereist;
* De woning is ingemeten volgens de meetinstructie van de NVM en is voorzien van een meetrapport;
* Bij woningen van voor 1993 zal een asbestclausule worden opgenomen in de koopovereenkomst; 
* Er zal een ouderdomsclausule worden opgenomen in de koopovereenkomst;