Nieuwenhuisstraat 1, Rijssen
Op zoek naar een fijne, energiezuinige woning met veel ruimte en extra’s? Dan moet je deze zeker gezien hebben!
Deze heerlijke gezinswoning heeft 20 zonnepanelen en een hybride warmtepomp, dus je zit er warmpjes bij én bespaart flink op de energierekening. Heb je een elektrische auto? Geen probleem – er is een eigen laadpaal aanwezig.
Binnen is er plek genoeg: vijf slaapkamers, waaronder een ruime zolder met wastafel – ideaal als slaapkamer, thuiskantoor of hobbyruimte. En als extraatje is er op de verdieping een eigen sauna. Even helemaal ontspannen na een drukke dag? Gewoon thuis!
Buiten geniet je van een besloten achtertuin waar je lekker privé zit – perfect om te relaxen, buiten te eten of de kinderen te laten spelen. Kortom een heerlijke woning met een verassende indeling.
Loop met ons mee door de woning:
Begane grond: De auto parkeer je op de openbare parkeerplekken of op je eigen oprit. We komen binnen in de hal vanwaar je toegang hebt tot de ruime kast, zeer geschikt voor provisie en/of bergruimte. Tevens vinden we hier de wasmachine en drogeraansluiting. We lopen door naar de eetkamer welke direct toegang geeft tot de besloten achtertuin via de openslaande deuren. De keuken is voorzien van alle inbouwapparatuur en van de woonkamer gescheiden door middel van een stalen deur. De lichte woonkamer heeft een gezellige open haard. We gaan door de gang met toilet naar de:
Eerste verdieping: Via de overloop heb je toegang tot de badkamer met bad, douche toilet en wastafel met meubel. op deze verdieping vinden we ook drie slaapkamers en een extra kamer met veel bergruimte en een sauna. We gaan naar de:
Tweede verdieping: Hier zijn twee slaapkamers, beide met een dakraam, en twee bergruimtes. Hier vinden we ook de CV-installatie en een extra wastafel.
In de tuin zijn diverse zitjes, in de zon? onder de overkapping? Er is altijd wel een lekker plekje te vinden. De vrijstaande houten berging is volledig geïsoleerd.
BIJZONDERHEDEN:
* 20 zonnepanelen
* auto laadpaal
* 5 slaapkamers
* sauna op verdieping
* besloten achtertuin
* hybride warmtepomp (2023)
* wastafel op zolder
Nieuwsgierig geworden naar deze zeer complete hoekwoning? maak snel een afspraak voor een bezichtiging!