Ootmarsumsestraat 349, Almelo
Wat gaaf! Kom je snel kennis maken met jouw nieuwe huis?!
Jouw nieuwe woning staat aan de Ootmarsumsestraat, de perfecte twee-onder-een-kap voor starters! Centraal gelegen, met drie slaapkamers en een heerlijke tuin!
Wat zeg je daarvan.
Dit zijn toch zo al redenen genoeg om maar eens uitgebreid kennis te maken met de binnenkant van dit toffe huis?!
Kijk bijvoorbeeld mee tijdens onze live video! Met deze video die we live voor je streamen op Facebook kun je direct een eerste indruk krijgen van jouw nieuwe huis. Uiteraard hebben we deze video ook opgeslagen op deze site. Onder het kopje video op deze site kun je hem terug kijken zoveel als je wilt.
Zelf binnen kijken?! Doen. Onze makelaars staan voor je klaar. Bel / mail of app voor jouw persoonlijke afspraak met ons.
Deze leuke woning ligt aan een doorlopende straat met dagelijkse voorzieningen voor de deur, dicht bij het wijk-winkelcentrum ''Eskerplein''! En de singels liggen om de hoek!
Wist je trouwens dat deze woning maar liefst drie slaapkamers telt en een heerlijke tuin op het zuid-oosten met berging en overkapping heeft?! Deze laten we je natuurlijk graag zien tijdens een bezichtiging!
Indeling:
Begane grond:
Entree, hal met meterkast, vanuit de hal loop je woonkamer in met zicht op de Ootmarsumsestraat, met trapkast. Aangrenzend vind je de open keuken, die is uitgerust met diverse inbouwapparatuur. Naast de keuken bevindt zich een tweede hal met een toilet en een fonteintje. Vanuit deze hal is er toegang tot de achtertuin via een tuindeur. De tuin ligt op het zuidoosten en is voorzien van een vrijstaande stenen berging, houten overkapping en een tuinpoort naar het pad langs het huis.
1e verdieping:
Trap naar 1e verdieping, overloop, ruime slaapkamer aan de achterzijde van de woning met deur naar het balkon, 2 slaapkamers aan de voorzijde van de woning en een badkamer met inloopdouche en toilet.
2e verdieping:
Vaste trap naar de zolder, voorzien van cv-installatie en witgoed-aansluiting.
Let op: de cv-ketel is in lease. Je kunt het huurcontract overnemen voor €38,95 per maand. Liever afkopen? Dat kan: de afkoopsom per 1 juli 2025 bedraagt €1.300,39.
Wij zijn de makelaar van verkoper. Wij adviseren je om je eigen makelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van je toekomstige woonhuis!
Download de uitgebreide brochure voor alle details en info via deze site, ook het meetrapport van jouw nieuwe huis stellen we je graag ter hand. Wist je trouwens dat er pas een overeenkomst is gesloten wanneer de afspraken schriftelijk zijn vastgelegd tussen koper en verkoper. In deze overeenkomst zal een waarborgsom of bankgarantie van 10% van de koopsom dienen te worden gesteld door de koper.
Onze uitingen zijn met de grootste zorg en zorgvuldigheid samengesteld. Het interne Kamphuis Makelaars kwaliteitskeurmerk is hierop van toepassing en sluit foutjes vrijwel uit. Maar.... eventuele onjuistheden geven geen rechten of anderszins aanspraken. Wij adviseren je dan ook alle informatie te controleren en zo nodig na te meten. Aan deze aanbieding of onze overige uitingen op Facebook, Instagram, Tik Tok of gelijkwaardig kunnen geen rechten worden ontleend.