Almelo

Violierstraat - Bouwnummer 42 0ong, Almelo

Welkom bij ‘De Rijter’: comfortabel en eigentijds wonen in het hart van Almelo. Dit type E appartement combineert een slimme indeling met een prettige woonbeleving, waarbij licht, ruimte en functionaliteit centraal staan.

Slim ingedeeld en praktisch in gebruik
Bij binnenkomst kom je in een centrale hal die toegang biedt tot alle vertrekken. De indeling is logisch en efficiënt, met een duidelijke scheiding tussen het leefgedeelte en de slaapvertrekken. Dit zorgt voor een fijne balans tussen levendigheid en rust in huis.

Het appartement beschikt over twee comfortabele slaapkamers, ideaal voor stellen, kleine gezinnen of voor wie graag een extra werk- of hobbyruimte heeft.

Ruime en lichte leefomgeving
De woonkamer en woonkeuken vormen samen een open en sfeervolle ruimte. Grote raampartijen zorgen voor een aangename hoeveelheid daglicht, waardoor de woning licht en ruim aanvoelt. De open keuken sluit mooi aan op het woongedeelte en maakt het een centrale plek om te koken, eten en ontspannen.

Vanuit de woonkamer heb je direct toegang tot het balkon, een fijne plek om buiten te zitten en te genieten van de omgeving.

Comfortabel en compleet wonen
Woonoppervlakte ca. 99 m²;
-2 slaapkamers;
- Ruime, lichte woonkamer met open keuken;
- Keuken inclusief € 5.000,- keukencheque;
- Luxe badkamer met Villeroy & Boch en Grohe;
- Inpandige berging + externe berging;
- Balkon aanwezig;
- Lift in het gebouw;
- Energiezuinig en toekomstgericht.

Een modern en praktisch appartement dat van alle gemakken is voorzien, op een aantrekkelijke locatie in Almelo.

Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.