Oldenzaal

Buiten Sociëteitstraat 12, Oldenzaal

Een HOMEwedstrijd als deze... die wint met overtuiging.
We spelen aan de Buiten Sociëteitstraat, de plek die jouw zoektocht naar het perfecte gezinshuis moeiteloos buitenspel zet. Gelegen in de woonwijk 7573, waar menig Oldenzaals hart sneller van gaat kloppen. Een charmante en groene buurt die je in beweging brengt en waar je het beste van beide werelden ervaart.

Zo kun je aan de ene kant bourgondisch genieten in het bruisende centrum en aan de andere kant een balletje slaan bij de tennisbanen van Ready, een rondje wandelen over de Tankenberg of een potje voetballen bij Quick ’20. Alles dichtbij. En geloof ons, hier scoor je de ene naar de andere woonpunten.

1 - 0 | Gelijk raak! Het aanzicht alleen al doet je even stilstaan. Van oorsprong een woning met twee woonlagen, maar hier is het spel compleet anders gespeeld. Met drie volwaardige woonlagen, een speelse splitlevel indeling, een eigen oprit met garage, bijkeuken én een indrukwekkende uitbouw aan de achterzijde pak je hier direct de voorsprong.

2 - 0 | Aan de achterzijde begint het echte woongenot. De uitbouw vormt het hart van het huis, met een royale woonkeuken en sfeervolle zitkuil met haard als middelpunt. Hier worden de mooiste momenten gecreëerd. De grote dakramen en schuifpui laten het daglicht rijkelijk binnenstromen. Neem plaats, kijk omhoog en ervaar de hoogte en speelse daklijnen.

3 - 0 | Een trede hoger ligt de tweede woonkamer, via en suitedeuren verbonden met de woon-/werkkamer aan de voorzijde. Open waar het kan, afgesloten waar het prettig is. De houtkachel brengt sfeer, terwijl de gietvloer met vloerverwarming en strakke afwerking zorgen voor rust en een modern geheel.

4 - 0 | Op de eerste verdieping vind je drie fijne slaapkamers, waarvan twee met een balkon. Licht, ruim en praktisch in te delen. De overloop is voorzien van airco, ideaal voor de zomerse dagen. De badkamer is royaal en strak uitgevoerd in beton ciré look, met een slimme T-splitsing. Voorzien van ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel met meubel, toilet en vloerverwarming. Hier komen comfort en rust samen.

5 - 0 | Via de kastenkamer bereik je met een vaste trap de zolderverdieping. Hier vind je nog eens twee ruime slaapkamers met hoogte tot in de nok, waarvan één is voorzien van een speelse vide. Een plek waar logeerpartijtjes al snel memorabel worden. De overloop beschikt over een walk-in-closet, handig voor alle camping of seizoenspullen.

6 - 0 | De derde helft waardige achtertuin is het groene verlengstuk van de eetkamer. Volop privacy, een fijne veranda en een buitenhaard maken dit dé plek waar de derde helft begint. Kids die marshmallows roosteren, jij met een goed glas onder de overkapping. De ligging op het zuidoosten zorgt voor zon van ’s ochtends tot in de middag. Achterin vind je een praktische buitenberging voor het tuingereedschap. Hier wil je blijven zitten en eigenlijk niet meer weg.

Dit is wonen met een winnaarsmentaliteit, good vibes elke dag weer!
Man of the match? Geen discussie. Die heerlijke uitbouw pakt ‘m.