Dieselstraat 15, Hengelo
Wat een gaaf en uniek huis is dit! Deze leuke hoekwoning aan de Dieselstraat 15 zal je doen verrassen met onder meer 3 slaapkamers, een woonkeuken en een ruime L-vormige woonkamer met werkkamer en openslaande deuren naar de tuin.
De woning is gelegen op een perceel van 130 m², op korte afstand van voorzieningen en omgeven door diverse scholen en heeft aan de voorzijde in de woonkamer veel ruimte. Bij binnenkomst kom je direct in de hal met toegang tot zowel de woonkamer als de woonkeuken.
Het woonhuis beschikt over twee slaapkamers op de eerste verdieping en een zolderverdieping die als derde slaapkamer dient. Op de begane grond is sprake van een prettige indeling met een L-vormige woonkamer en een afgescheiden woonkeuken. Aansluitend bevindt zich een praktische bijkeuken met wasmachineaansluiting, bergruimte op de vliering en toegang tot de achtertuin. De achtertuin is gelegen op het zonnige zuidwesten, ideaal voor zonliefhebbers.
Tot slot is de wijk ’t Tuindorp zeer gewild vanwege de ligging nabij het centrum. De wijk is aangemerkt als beschermd stads- en dorpsgezicht en ademt daardoor de fantastische karakteristieke sfeer van de jaren twintig. De zwemvijver, de speeltuin met diverse activiteiten, het fraaie hotel en evenementen zoals de boekenmarkt, kunstmarkt en het Dickensfestijn maken wonen in Tuindorp een echte belevenis.
Ben jij op zoek naar een verrassend ruime hoekwoning met maar liefst drie slaapkamers, gelegen op een uitstekende locatie nabij het stadscentrum van Hengelo? Twijfel niet en kom snel kijken!
Tip: Elst&co Makelaars zet altijd een stap extra en presenteert iedere woning met een unieke eigen woningwebsite! Download de brochure op Funda en vind je weg naar de website waar je onder andere virtueel kunt bezichtigen, alle relevante documentatie vindt en bijvoorbeeld meer te weten komt over de voorzieningen in de buurt. Ook kun je de zonnestand bekijken die voor verschillende data en tijdstippen de zon in huis en tuin laat zien.
Indeling van de woning
Begane grond:
Entree/hal met meterkast, toiletruimte met zwevend toilet en fontein, en toegang tot de kelderruimte. Vanuit de hal zijn zowel de woonkamer als de woonkeuken te bereiken. De L-vormige woonkamer is voorzien van een strakke laminaatvloer, airconditioning en een studie-/werkhoek. Via openslaande tuindeuren heb je directe toegang tot de achtertuin.
De woonkeuken is voorzien van een L-vormig keukenblok met 5-pits gaskookplaat, oven, afzuigkap, koelkast en vaatwasser. Aansluiten kom je in de ruime bijkeuken met vliering, wasmachineaansluiting en toegang tot de tuin.
Eerste verdieping:
Overloop met separaat 2e toilet, twee ruime slaapkamers waarvan de slaapkamer aan de voorzijde beschikt over vaste kasten en de slaapkamer aan de achterzijde voorzien is van rolluiken. De badkamer is voorzien van een douche, ligbad, wastafelmeubel, designradiator en rolluiken.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap (in de voormalige badkamer) te bereiken overloop met bergruimte, CV-opstelling en doorgang naar de 3e slaapkamer met dakkapel.
Buitenruimte:
De tuin is gelegen op het zuidwesten. Middels een zij- en achteringang heb je toegang tot de tuin. Aan de achterzijde bevindt zich tenslotte nog een overkapping aan de woning geschikt als bergruimte.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1952;
- Perceeloppervlakte: 130 m²;
- Woonoppervlakte: 112 m²;
- Inhoud: ca. 480 m³;
- Energielabel: C;
- Gelegen in een rustige omgeving;
- Tuin met prettige zonligging op het zuidwesten;
- Woning beschikt uit 8 zonnepanelen uit 2021;
- Dak-, muur- en glasisolatie;
- CV-ketel: Remeha, bouwjaar 2021 (eigendom);
- Een goed onderhouden woonhuis;
- Verrassend ruime begane grond met woonkeuken en fraaie woonkamer;
- 3 slaapkamers verdeeld over 2 verdiepingen;
- Allerlei (dagelijkse) voorzieningen op vrij korte afstand gelegen.
In de koopakte zullen de volgende zaken worden opgenomen:
- Partijen zijn pas gebonden wanneer een schriftelijke koopovereenkomst is ondertekend door beide partijen (schriftelijkheidsvereiste);
- Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing;
- Voor woningen gebouwd vóór 1993 is de mogelijke asbestclausule van toepassing;
- Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom.
Aanvaarding:
In overleg.
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorg. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op Funda.nl.
