Op een gewilde locatie in de kindvriendelijke woonwijk “Veeneslagen” staat deze ruime tussenwoning te koop. De woning aan de Fluitekruid 69 beschikt onder andere over vier slaapkamers, een woonkamer met open keuken en een tweede verdieping met een extra badkamer!

+ Wonen in de geliefde woonwijk de “Veeneslagen”
+ Woonoppervlakte van 124m²
+ Maar liefst vier slaapkamers en twee badkamers
+ Voorzien van zonnepanelen en een energielabel A
+ Vrijstaande berging en een achterom

De woning gebouwd in 2006, is voorzien van alle benodigde energiebesparende maatregelen en beschikt dan ook over een energielabel A. De ligging is ideaal voor gezinnen met kinderen, door de centrale ligging in de “Veeneslagen zijn basisschool de Julianschool en sporthal de “Stroekeld” makkelijk te bereiken. Voor de woning ligt een fraai plantsoen met speeltoestellen, waar kinderen heerlijk voor de deur kunnen spelen.

Kortom een ideale (starters)woning in een kindvriendelijke woonwijk. Nieuwsgierig geworden? We laten je graag meer zien tijdens een bezichtiging.

Laten we de indeling vast met je doornemen…

Bij binnenkomst in de hal vind je de trap naar de eerste verdieping, het toilet, de meterkast en deur naar de woonkamer. De woonkamer is ruim opgezet met veel natuurlijk lichtinval door de schuifdeuren die toegang geven tot de tuin. In de woonkamer bevindt zich tevens een praktische opbergkast. Vanuit de woonkamer is de open keuken bereikbaar, die voorzien is van alle benodigde inbouwapparatuur, zoals een oven, magnetron, vaatwassen en kookplaat.

Eerste verdieping
Op de eerste verdieping vinden we drie ruime slaapkamers, die allen voorzien zijn van draaikiepramen met rolluiken, en een badkamer met toilet, wastafel en douche.

Tweede verdieping
Op de tweede verdieping bevindt zich een ruime slaapkamer met recent geplaatste badkamer. Deze badkamer is voorzien van een vloerverwarming, een inloopdouche, toilet en wastafel. Verder is er op deze verdieping een handige bergruimte met aansluiting voor de wasmachine. In 2018 is op deze verdieping een dakkapel geplaatst en voorzien van elektrische rolluik.

Bijzonderheden:
- Volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ beglazing
- Vloerverwarming begane grond en badkamer (tweede verdieping)
- Recent is een nieuwe laminaatvloer op de begane grond geplaatst
- Aanvaarding Oktober 2025

Vermelde maatvoeringen en gepubliceerde plattegronden zijn opgesteld binnen de kaders van de Branche Brede Meetinstructie; gebaseerd op NEN2580, met een onderverdeling in verschillende gebruiksoppervlakten. Omdat de publicatie ingevoerde gegevens via diverse, externe kanalen geschiedt, kan Daan Makelaars BV geen aansprakelijkheid aanvaarden voor onjuiste weergave van informatie.