HIER START JOUW WOONCARIERE
Starters opgelet! We laten je graag kennis maken met dit leuke appartement!

Jouw nieuwe appartement ligt vlakbij het centrum van Almelo, een goed onderhouden 4-kamerappartement mooi gelegen op de derde verdieping met een ruime afgesloten berging in de onderbouw, een nette keuken, badkamer, 3 slaapkamers en een fijn balkon gelegen op het zuiden.

Dit appartement is centraal gelegen, vlak bij het Amaliaplein en stadscentrum van Almelo, binnen enkele minuten fiets-afstand ben je in de Gravenallee en met de auto zit je zo op de uitvalswegen van- en naar Almelo. Hier heb je alles binnen handbereik! Wat zeg je daarvan?!

Dit zijn toch zo al redenen genoeg om maar eens uitgebreid kennis te maken met de binnenkant van dit toffe huis?!
Kijk bijvoorbeeld mee tijdens onze live video! Met deze video die we live voor je streamen op Facebook kun je direct een eerste indruk krijgen van jouw nieuwe huis. Uiteraard hebben we deze video ook opgeslagen op deze site. Onder het kopje video op deze site kun je hem terug kijken zoveel als je wilt.
Zelf binnen kijken?! Doen. Onze makelaars staan voor je klaar. Bel / mail of app voor jouw persoonlijke afspraak met ons.

Hier woon je comfortabel en veilig!
Jouw eigen ruime berging bevind zich op de begane grond en is perfect voor het stallen van je fiets!
De servicekosten voor dit appartement zijn € 125,-- per maand.

Indeling:
Begane grond:
Bij aankomst kom je in de gezamenlijke hal met gang naar de afgesloten bergingen en de trapopgang naar het appartement op de derde verdieping.

Derde verdieping:
Welkom! Vanuit de entree stap je eerst het tochtportaal binnen met meterkast en vaste kast. Vervolgens kom je in de hal met een nette laminaatvloer. Vanuit hier bereik je de praktische keuken, uitgerust met diverse inbouwapparatuur en een handige voorraadkast met wasmachine-aansluiting en de cv-ketel (2024). Daarnaast vind je vanuit de hal de fijne woonkamer: lekker licht, met inbouwkast en met toegang tot jouw eigen balkon op zuid! Tot slot vind je in de gang het toilet met fontein.

Aansluitend aan de tussenhal met linnenkast, bevinden zich de ruime hoofdslaapkamer met vaste kast en 2 slaapkamers met zicht op het balkon. De badkamer is voorzien van een douche en wastafelmeubel.

Wij zijn de makelaar van verkoper. Wij adviseren je om je eigen makelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van je toekomstige woonhuis!

Download de uitgebreide brochure voor alle details en info via deze site, ook het meetrapport van jouw nieuwe huis stellen we je graag ter hand. Wist je trouwens dat er pas een overeenkomst is gesloten wanneer de afspraken schriftelijk zijn vastgelegd tussen koper en verkoper. In deze overeenkomst zal een waarborgsom of bankgarantie van 10% van de koopsom dienen te worden gesteld door de koper.

Onze uitingen zijn met de grootste zorg en zorgvuldigheid samengesteld. Het interne Kamphuis Makelaars kwaliteitskeurmerk is hierop van toepassing en sluit foutjes vrijwel uit. Maar.... eventuele onjuistheden geven geen rechten of anderszins aanspraken. Wij adviseren je dan ook alle informatie te controleren en zo nodig na te meten. Aan deze aanbieding of onze overige uitingen op Facebook, Instagram, Tik Tok of gelijkwaardig kunnen geen rechten worden ontleend.