Sfeervolle en karakteristieke 2-onder-1-kapwoning met uitbouw, moderne afwerking en diepe tuin op het westen, gelegen in de geliefde wijk ’t Wilbert. Deze verrassend ruime woning combineert de charme van de jaren ’30 met het comfort van nu en is instapklaar voor een breed publiek.

Wonen met karakter en comfort
De woning, gebouwd in 1938, is de afgelopen jaren op diverse punten gemoderniseerd en uitgebouwd. De sfeervolle woonkamer met erker en ensuite deuren vormt het hart van het huis en biedt een warme, gezellige leefruimte. Aan de achterzijde bevindt zich de moderne, uitgebouwde keuken (2018) met diverse inbouwapparatuur en openslaande tuindeuren, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. Extra comfort is aanwezig in de vorm van vloerverwarming in de keuken en bijkeuken, acht zonnepanelen en een moderne toiletruimte (2019).

De woning beschikt over een verzorgd aangelegde achtertuin op het westen met achterom, waar je volop van de middag- en avondzon kunt genieten. Daarnaast is er een vrijstaande houten schuur en een sfeervolle overkapping met elektra – ideaal voor lange zomeravonden.

Gelegen in de populaire wijk ’t Wilbert, met alle voorzieningen binnen handbereik. Denk aan winkels, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen. De wijk staat bekend als prettig en kindvriendelijk, met een goede bereikbaarheid en voldoende parkeergelegenheid.

Tip: Elst&co Makelaars zet altijd een stap extra en presenteert iedere woning met een unieke eigen woningwebsite! Download de brochure op Funda en vind je weg naar de website waar je onder andere virtueel kunt bezichtigen, alle relevante documentatie vindt en bijvoorbeeld meer te weten komt over de voorzieningen in de buurt. Tevens kun je de zonnestand bekijken die voor verschillende data en tijdstippen de zon in huis en tuin laat zien.

Indeling van de woning
Begane grond:
Via de entree aan de zijkant van de woning kom je binnen in de hal. Hier tref je de meterkast, toiletruimte met hangend toilet en fontein, toegang tot de kelder en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal kom je in het tussengedeelte van de woonkamer en de woonkeuken, thans ingericht als speelhoek en werkplek. Aan de voorzijde ligt de woonkamer met suitedeuren, grote erker en fraai plafond. Aan de achterzijde ligt de ruime woonkeuken met veel lichtinval door de openslaande tuindeuren en de geplaatste lichtstraat. De keuken is uitgevoerd met een kookeiland en beschikt over een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, spoelbak met kokend waterkraan, koelkast en vriezer. Vanuit de keuken is de bijkeuken te bereiken met schuifkastenwand, witgoedaansluitingen en deur naar de tuin.

Eerste verdieping:
Royale overloop met toegang tot de separate toiletruimte met zwevend toilet en fontein. Verder vind je hier twee goede slaapkamers en de badkamer met ligbad, inloopdouche en groot wastafelmeubel met 2 waskommen.

Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping met kleine dakkapel en 3 dakramen. Deze ruimte is ingericht als extra slaapkamer en biedt daarnaast veel bergruimte achter de knieschotten.

Tuin:
De achtertuin is gelegen op het westen, is keurig aangelegd en biedt een heerlijke tuinkamer (middels glazen schuifdeuren af te sluiten) en een grote schuur (2024) met voldoende opbergruimte. Daarnaast zijn er meerdere terrassen voor zowel een plek in de zon of de schaduw.

Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1938;
- Energielabel: D;
- Woonoppervlakte: 115 m²;
- Inhoud: 406 m³;
- Perceeloppervlakte: 203 m²;
- Gezellige woonkeuken aan de achterzijde met grote lichtstraat en zicht op de tuin;
- Woonkamer met erker en suitedeuren;
- Heerlijke achtertuin met terrasoverkapping welke middels glazen schuifdeuren is af te sluiten (2024);
- De begane grond en 2e verdieping zijn voorzien van airco;
- Royale schuur, ideaal voor de hobbyist of klusser.

In aanvulling op bovenstaande bijzonderheden, zijn de volgende bepalingen van toepassing:
- Partijen zijn pas gebonden wanneer een koopovereenkomst is ondertekend door beide partijen (schriftelijkheidsvereiste).
- Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing.
- Voor woningen gebouwd vóór 1993 is de mogelijke asbestclausule van toepassing.
- Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom.

Aanvaarding:
In overleg.

Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.

Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op funda.